’’Getting better all the time’’

Makswell Makine Gıda Medikal Ltd Şti

Ülkemizin temel besin kaynağı olan ve insan sağlığını doğrudan etkileyen ekmeğin kalitesi, üretildiği un kalitesinden önemli ölçüde etkilenmektedir. Bu nedenle un üretiminden önce uygun buğdayların seçilmesi, kalite analizlerinin yapılması ve ideal paçal oranları belirlenmesi işlemleri AR-GE laboratuvarlarında titizlikle yapılmalıdır. Hammadde alımında, un’un üretilmesinde ve unların en son kullanıcıya ulaşmasına kadarki her aşama Kalite kontrol laboratuvarında izlenerek güvence altına alınmalıdır.

Makswell Makine Gıda Medikal Ltd Şti, başta Buğday ve Un olmak üzere tahıl laboratuvarlarının çözüm ortağı olarak faaliyetine başlamıştır. Bu alanda kalite kontrol laboratuvarlarının ihtiyaç duyduğu her türlü ürün ve hizmetleri laboratuvarların işbirliği ile önceden tespit edip gerekli araştırmaları yaptıktan sonra en kaliteli hizmeti en ekonomik koşullarda sunmaya çalışmaktadır. Yaptığı işe duyduğu saygı, çalışmalardaki titizlik, yüksek kalite ve düşük maliyetli iş çıkararak müşteri memnuniyetini kazanmayı ilke edinen Makswell firması bu alandaki uzman kadrosu ile firmaların taleplerine çözüm üretmektedir. Bu konuda siz değerli meslektaşlarımızı da iş birliğine davet edip size hayırlı ve bereketli işler temenni ederiz.

VİZYON

Organizasyon ve teknolojik alt yapımızı sürekli geliştirerek, profesyonel ve uluslararası standartlarda iş yapabilen saygın ve tanınan bir firma olmak, ihracata yönelik kaliteli, yenilikçi, teknolojik ve rekabetçi fiyatlara sahip cihazlar üretmek, üstün kalite ve hizmet anlayışıyla memnun müşteri kitlesi oluşturup her geçen gün kurumsallaşma yolunda bir adım atmaktır.

MİSYON

Değerlerimizden ve kalitemizden ödün vermeden, vizyonu doğrultusunda ilerleyen güvenilir ve başarılı bir firma olmak, kendi alanlarında uzman bir kadro oluşturup, memnuniyetini ve gelişimini sağlamak, Ar-Ge çalışmalarıyla ürün kalitesini müşteri memnuniyeti doğrultusunda geliştirmek, modern yönetim sistemlerini benimsemek ve uygulamaktır.