Icon
+90 312 395 67 37 info@makswell.com.tr
Icon

Stet no et lorem dolor et diam, amet duo ut dolore vero eos. No stet est diam rebum amet diam ipsum. Clita clita labore, dolor duo nonumy clita sit at, sed sit sanctus dolor eos.

İvedik OSB Mah. 1514. Cadde, No:3 Yenimahalle, Ankara, Turkey

+90 312 395 67 37

info@makswell.com.tr

Makswell; buğday, un, bakliyat analizleri ve numune alma sondası konusunda çözüm ortağınız olup; cihazlarımız sizlerin en etkin şekilde yararlanmanızı sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Eğitimler, cihazların nasıl çalıştırılacağı, analizlerin nasıl yapılacağı, cihazı çalıştırırken ve analizler yapılırken nelere dikkat edilmesi gerektiği, cihaz bakımının en iyi şekilde nasıl yapılacağı vs. konuları içerir. Cihaz eğitimlerimiz kendi ofisimizde veya müşteri tesisinde düzenlenebilir. Eğitimlerimiz, konusunda deneyimli; yetkinlik ve yeterliliğe sahip teknik uzman personellerimiz tarafından yürütülmekte olup; siz değerli müşterilerimiz için kapsam ve içerik bakımından en uygun şekilde hazırlanmaktadır. Eğitim sonunda kişiye özel sertifikalar verilmektedir.


İletişime geçmek için!

Eğitim talebi için aşağıdaki destek talep formunu indirip eksiksiz doldurularak destek@makswell.com.tr mail adresine gönderiniz.  Formu indirmek için lütfen tıklayınız.